Правила прийому

Реєстрація в дошкільні навчальні заклади

Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей в дитячому садку. Уніфікована система електронної реєстрації дітей дошкільного віку створена з метою спрощення процедури обліку дітей для вступу у дошкільні навчальні заклади,  запровадження єдиного підходу щодо прийому дітей та забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти. Електронна база забезпечує відкритий доступ до інформації щодо черги на зарахування до дошкільних навчальних закладів та мінімізує людський вплив на порядок прийняття дітей, зменшуючи корупційні ризики.

Реєстрація дитини в дошкільний навчальний заклад може здійснюватись двома способами:

- самостійно батьками через мережу Інтернет https://reg.isuo.org (інструкція по електронній реєстрації для батьків);

-через Центри надання адміністративних  послуг (ЦНАП) м.Кам’янського за місцем проживання:

Порядок прийому дітей до ДНЗ №7 «Пролісок»

1.     Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює його керівник відповідно до списків, сформованих уніфікованою системою електронної реєстрації.

Позачергово зараховуються діти пільгових категорій:

·        Діти-сироти та діти, які залишилися без батьківського піклування.

·        Діти військовослужбовців (п.4 ст.13 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»),

·        Діти військовослужбовців військових прокуратур (п.4 ст. 83 Закону України «Про прокуратуру»).

·        Діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (п.17 ст.20: п.2 ст. 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»).

·        Діти педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних закладів міста (розділ 8 «Соціальні гарантії, пільги, компенсації» п.8.3.6 Угоди між департаментом з гуманітарних  питань  Кам'янської  міської ради та міським комітетом Кам'янської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.)

·        Діти із сімей, які виїхали на проживання або тимчасове перебування до м.Кам'янського, без попередньої електронної реєстрації (міська Програма підтримки сімей з території   південних та східних  областей України,затверджена   рішенням  Дніпродзержинської  міської  ради   від   27.06.2014 №1079-5 1/УІ), закон України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»).

2.     Батьки самостійно звертаються до керівника ДНЗ для підтвердження бажання зарахування їх дитини в квітні місяці того року який вказаний в уніфікованій системі електронної реєстрації.

3.     Прийом дітей від 1р. до 3р. у дошкільний заклад проводиться у вересні місяці. У випадку не доукомплектування груп керівник ДНЗ здійснює прийом упродовж календарного року (відповідно до списків, сформованих електронною базою даних).

Зарахування здійснюється на підставі поданих документів:

·        заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

·        медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад;

·        довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

·        свідоцтва про народження дитини;

·        висновку психолого-медико-педагогічної консультації для зарахування в логопедичну групу.

4. Батькам, в разі відсутності місця,необхідно звернутися в департамент з гуманітарних питань Кам’янської міської ради (просп. Свободи, 36)

5. Список дітей по групах в ДНЗ формується в останній декаді серпня поточного року.

6. Всі групи комплектуються відповідно до нормативів наповнюваності, Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів.