Групи загального типу

В Закладі функціонують:

- групи загального розвитку для дітей віком від 2  до 6 (7) років, в яких здійснюється за ними догляд, розвиток і виховання відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти;

Групи можуть комплектуватися за віковою, сімейною (родинною) та іншими ознаками з урахуванням нахилів, здібностей і інтересів дітей, стану їх здоров’я, побажань батьків або осіб, що їх замінюють, відповідно до нормативів наповнюваності, санітарно-гігієнічних норм і правил утримання дітей в дошкільних навчальних закладах.

Як додаткові  освітні послуги в Закладі можуть комплектуватися:

- групи короткотривалого перебування для дітей від 6 місяців до 3 років разом з батьками;

- групи із забезпечення ранньої соціальної адаптації дітей до умов дошкільного навчального закладу для дітей віком від двох до трьох років;

- груп інших профілів, гуртки студії, секції, клуби (за наявності певного контингенту).

Умови перебування дітей в таких групах визначаються на основі угоди між Закладом та батьками або особами, що їх замінюють.

З метою надання безкоштовної психолого-педагогічної допомоги для батьків або осіб, які їх замінюють і дітей віком від 2 місяців до 6 (7) років, які виховуються в умовах сім’ї, може бути створено консультативний центр.

Наповнюваність груп визначається Засновником за нормативно-правовими актами.

Засновник може встановлювати меншу від нормативів наповнюваність груп дітьми у Закладі.

Переведення дітей з однієї вікової групи до іншої, формування новостворених груп здійснюється наприкінці оздоровчого періоду (серпень).