23 вер. 2021

Ретро-Круїз

Щиро вітаємо нашого чудового вихованця Мазур Івана, творчу активну маму Мазур Анастасію - учасників першого міського Ретро круїзу.
23 вер. 2021

Олімпійський тиждень триває!
23 серп. 2021

День Незалежності України в "Проліску"

В ЗДО №7 «Пролісок» відсвяткували День Незалежності України.
4 черв. 2021

День захисту дітей

В День захисту дітей педагоги ЗДО №7 «Пролісок» намагались зробити, щоб всі наші улюблені вихованці були веселі, радісні і щасливі.
4 черв. 2021

Випускники - 2021

Ну ось прийшла пора прощатись Нам хочеться і плакати й сміятись! Як добре нам було в садочку жити Лиш потім зможемо ми оцінити! В ЗДО №7 «Пролісок»(директор Сотник І.А.) відбулися чудові, веселі і водночас сумні випускні ранки наших улюблених вихованців групи Капітошки» (вихователі: Сташевська Т.О., Відєніна О.О.), та групи «Чомучки» (вихователі: Сало Ж.А., Перевязко Р.М.) Наші вихователі, пам’ятайте нас! Час пройшов і школа кличе нас у клас!
22 трав. 2021

День вишиванки у дитячому садку

Яскравим незабутнім святом для вихованців ЗДО №7 «Пролісок» (директор Сотник І.А.) став День вишиванки у дитячому садку. Педагоги «Проліска» залучали дітей до джерел духовності українського народу, знайомили дошкільників з вишиванкою як оберегом, її символікою, викликали інтерес до української вишивки в продуктивних видах діяльності, вивчали з дітьми приповідки, прислів’я, народні жарти, що пов’язані з національним одягом, з задоволенням танцювали, співали, грали в українські народні ігри.
16 трав. 2021

Підсумкові заняття в групах закладу дошкільної освіти

В закладі дошкільної освіти пройшли підсумкові заняття. Злагоджена, творча робота педагогічного колективу дала змогу створити в закладі дошкільної освіти сприятливі умови для ефективної роботи за Програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля». Про результативність освітньо-виховної роботи свідчать сформованість у дошкільників світогляду, пізнавальної самостійності, комунікативних умінь, уміння регулювати свою поведінку.
7 трав. 2021

День Перемоги

День Перемоги – це свято зі сльозами на очах. Це свято миру і добра! Вихованці старших груп ЗДО №7 «Пролісок» традиційно шанували пам'ять героїв-захисників, які загинули під час визволення нашого міста в Другій світовій війні. Завжди пам’ятаємо героїчний подвиг нашого народу. Бережімо МИР! З Днем пам’яті та примирення! З Днем Перемоги!
7 трав. 2021

Свято Великодня

В ЗДО №7 «Пролісок» панувала весела та святкова атмосфера, дітлахів чекало довгождане свято – традиційне свято Великодня. Діти усіх вікових груп разом зі своїми педагогами ретельно готувалися до нього: знайомилися з традиціями українського народу щодо святкування Пасхи, вчилися розмальовувати писанки, вивчали вірші, пісеньки, приказки, з задоволенням діти грали в народні ігри. Розвага пройшла в урочистій атмосфері.
30 квіт. 2021

Всесвітній День охорони праці

Спеціально організована діяльність із здобувачами освіти у Всесвітній День охорони праці у ЗДО №7 «Пролісок» була спрямована на формування валеологічного світогляду, усвідомлене ставлення до власного здоров’я та мотивацію до здорового способу життя вихованців.