1 квіт. 2021

Атестація педагогічних працівників у 2021 році

В ЗДО №7 «Пролісок» відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії. Педагоги, що атестувалися демонстрували свою фахову та методичну майстерність, вміння володіти аудиторією, вільно висловлюватися. Педагоги презентували свої педагогічні надбання за міжатестаційний період у вигляді портфоліо та інтерактивних форм роботи.
2 бер. 2021

Заняття доброти у "Проліску"

Педагоги ДНЗ №7 «Пролісок» долучились до акції Благодійної організації «Благодійний фонд «Щаслива лапа» (Нарру Раw). З вихованцями закладу проведені «заняття доброти» про гуманне ставлення до тварин - «братів наших менших». Дошкільники вчилися дбайливому ставленню до тварин, піклуватися про них, поважати життя маленьких істот, сприяти їхньому благу. Діти із задоволенням розповідали про своїх домашніх улюбленців, вважаючи їх повноцінними членами своєї родини.
26 лют. 2021

Город на підвіконні

Пізнавально-дослідний проект педагогів і вихованців ЗДО №7 «Пролісок» (директор Сотник І.А.) «Город на підвіконні взимку» забезпечує формування уявлень у дошкільників про рослинний світ, навички дослідництва, здатність встановлювати найпростіші зв’язки, вміння робити висновки. Діти отримують знання про будову і функції рослин, про створення умов для їхнього росту. Результати дослідів малюки фіксують в альбомах, малюнках.
15 лют. 2021

Свято Стрітення

15 лютого, день незвичайний - зима зустрічається з весною. Діти ЗДО №7 «Пролісок» (директор Сотник І.А.) подякували Зимі, що завітала до нас із снігом, з морозами, принесла стільки радості дітворі та зустрічали Весну-красну. Сьогодні Стрітення! Чудово! І сонце в небо попливло Та усміхнулось світанково, Щоб світло й тепло нам було.
2 лют. 2021

Перемога у конкурсі "Ми - архитектори"

Вітаємо вихованця групи «Краплинки» ЗДО №7 «Пролісок» (директор Сотник І.А.) Зеленського Єгора і вчительку-логопединю Зеленську Ліну Володимирівну – учасників конкурсу «Ми – архітектори» журналу «Джміль». Робота «Будинок для Природовичка» удостоєна особливої відзнаки журі та книгою «Зіркові пригоди іскри» Олени Довгаленко. Будиночок для Природовичка Єгор побудував з картону, яєчних лотків, паперових рушників, а парканчик – з тоненьких гілочок. Хлопчик впевнений, що Природовичку в цій хатинці буде затишно і тепло. Пишаємось і бажаємо подальших перемог!!!
20 січ. 2021

Засідання творчої групи педагогів ЗДО

В закладі дошкільної освіти впроваджуються освітні технології, що сприяють критичному мисленню учасників освітнього процесу, максимальній самореалізації, розвитку творчого потенціалу педагогів.
13 січ. 2021

Різдвяні свята в закладі дошкільної освіти

Різдвяні свята Святковий різдвяний настрій панував в ЗДО №7 «Пролісок». Під час свята, діти колядували, щедрували, водили хороводи, грали в ігри з Козою, співали.
11 січ. 2021

Допомога батьків щодо облаштування освітнього середовища закладу

Заклад дошкільної освіти №7 «Пролісок» щиро дякує батькам групи раннього віку за придбання меблів для групи, батькам групи молодшого віку за придбання дитячих шаф для одягу.
21 груд. 2020

Новорічні свята

Новий рік – це свято, що несе нам маленькі чудеса. Весело, радісно зустрічали Новий рік дітлахи ЗДО №7 «Пролісок».